Kategorie: Shlédnutí: 469

Vnitřní hotelový bazén 10,50 x 5,00

Hôtel Champs Fleuris Morzine s přímým přístupem na sjezdovky se nachází 300 metrů od centra města Morzine. Nabízí bazén, bar a pokoj ve stylu chaty s bezplatným Wi- Fi připojením k internetu.

Nové rozšíření Champs Fleuris: nabízí.svůj nový bazénový areál. Nový bazén, který je navržen jako skutečné místo pro volný čas a relaxaci uvnitř i venku, vás okouzlí v létě i v zimě. Bazén je postaven v elegantním a moderním horském stylu a je vyhřívaný a ohraničený obrovskými arkýři, dřevěnými terasami a solárními plochami

Díky svému vzhledu a vybavení speciálně navrženému pro rodiny se bazén stane nezbytností pro malé i velké. V nerezovém bazénu 10 x 5 m na okraji je pro děti atrakce vodní deštník. Bazén dále disponuje nerezovou lavicí, kde ve stěně bazénu jsou umístěné hydromasážní trysky. Pohodlný vstup do hlubší části bazénu je řešen nerezovými schůdky po celé šířce bazénu.

Ve vodě nebo v jejím okolí si můžete užít jedinečný výhled na sněhovou frontu s velkými arkýři, které lze v létě plně otevřít, a zcela novými terasovými plochami.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Délka 10,50 m
Šířka 5,00 m
Hloubka 1,00 – 1,60 m
Plocha bazénu 52,50 m²
Objem bazénu 73,00 m³
Hydromasážní trysky 5 ks 6 – 8 m³/h
Osvětlení LED 4 ks
Vodní deštník 30 m³/h
Plná nerezová lavice
Podhladinové lamelové zakrytí

Sdílejte tento příspěvek: